REZERWUJ ONLINE

Najpiękniejszy kulig w Zakopanem Będąc zimą w Zakopanem, koniecznie trzeba być na prawdziwym kuligu. Zapraszamy Was na taki prawdziwy - góralski, tradycyjny kulig w górach, który organizujemy każdego dnia w Dolinie Chochołowskiej, najdłuższej dolinie w Tatrach i jednej z najpiękniejszych Dolin w Europie. Kuligi w Chochołowskiej to prawdziwa przygoda, górska atmosfera, zimowa sceneria, klimat jak [...]

Kuligi w Zakopanem – atrakcja, jakiej nie można sobie odmówić!

Zakopane przyciąga wieloma atrakcjami. Trudno wybrać jedną, tą „naj”. Ale na pewno planując relaks w tym mieście zimową porą warto wziąć udział w kuligu. Przejażdżka saniami przez magiczne zakątki, podziwianie szczytów, lasów, czy dolin pokrytych śniegiem, daje wiele radości, pozwala odciąć się od wszelkich, codziennych trosk i złapać dobrą energię.

Zmieniające się scenerie działają kojąco, a możliwość odkrywania gór z perspektywy sań przypadnie do gustu dzieciom oraz dorosłym. Kuligi organizowane są także latem, o czym warto pamiętać. Wtedy jedziemy dorożką i w towarzystwie słońca poznajemy tatrzańską przyrodę. Po kuligach zarówno tych zimowych, jak i letnich czeka na nas ognisko, biesiada z góralami, kosztujemy pysznych dań i świetnie się bawimy! Brzmi ekstra?!